Pilav Tarifleri

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.2 MB
  • Version 2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma AppLov
Pilav düşkünü kullanıcılarımız için özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Pilav düşkünü kullanıcılarımız için özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Uygulama cihazınız ile kolaylıkla uyum sağlayacak ve bu yüzden hiç bir sorun yaşamayacaksınız.

Eğer pilav sizin için vazgeçilmez ve her sofranızda olmazsa olmazınız ise bu uygulama ile pilav konusunda kendinizi geliştirebileceksiniz. Uygulamanın zengin menüsünde birbirinden farklı lezzetlere sahip olan pilav tarifleri bulunuyor. Bu tariflerin hepsi daha önce denenmiş olan, resimleri, malzeme listeleri ile hazırlanış aşamaları eklenerek hazırlanmış olan tariflerdir. Tariflere birbir uyarak bu harika pilavları siz de yapabilir ve sofralarınızı lezzetlendirebilirsiniz.

Perde pilavı, sebzeli pilav, arpa şehriyeli pilav, domatesli pirinç pilavı, sade pirinç pilavı, nohutlu pilav, tavuklu pilav, hamsili pilav, diyet pilav, çin pilavı, mengen pilavı, iç pilav, etli pilav, acem pilavı, bulgur pilavı, patlıcanlı pilav, özbek pilavı gibi bir çok pilav çeşidini bulabileceğiniz bu uygulamayı Android veri tabanlı tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Pilav Tarifleri indir